• Müşterilerimizin taleplerini biliyoruz: Kaliteli Parçalar, Zamanında Teslimat ve Mümkün Olan En İyi Fiyat.
  • Bu hedeflere ulaşmak için, dünya standartlarında makineler kullanmak bu başarının bir parçası olup, bu makineleri kullananların yaratıcılığına, bilgi, tecrübe ve deneyimine bağlıdır.
  • Hem güvenilir, hem de verimli imalatta, konularında uzman mühendislerimiz ve cnc operatörlerimizle, yedek parça ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.
  • Ülkemizin sektörlerinde lider ve öncü olan bir çok kuruluşu ile çalışmakta olmamız bunun bir göstergesidir.

CNC Tornalama

CNC torna tezgahlarımız hem metallerin hem de plastiklerin hızlı ve kaliteli işlenmesini sağlar. Tornalama işlemi kompleks dış çap ve iç çap delik geometrilerinin işlenmesini sağlar.

Tornalama kapasitemiz, prototip imalatından, düşük hacimli üretime kadar, müşterilerimize hizmet vermektedir.

CNC Tornalama ihtiyaçlarınız için bizi seçtiğinizde, yüksek hassasiyette ve beklentilerinizin ötesinde yüksek kaliteli ürünler alırsınız.

CNC Frezeleme

CNC frezeleme, metal veya plastik malzemelerden kompleks 3 boyutlu şekiller oluşturmak için kullanılır.

İleri düzey Siemens ve Autodesk CAD-CAM yazılımlarımızla, 3 ve 4 eksen hızlı takım değiştirme ve yüksek hızlı işleme özelliklerine sahip işleme merkezleri kullanıyoruz.

CNC frezeleme hizmetimiz, kompleks şekiller ve hassas boyut toleranslarına sahip parçalar üretmek için mükemmel çözüm olmasının yanında, düşük hacimli üretimleriniz içinde uygun maliyetli çözüm sunar.

Düşük Hacimli Üretim

Düşük hacimli imalatlarınız için tekrarlanabilir, tutarlı ve kaliteli üretim yapıyoruz.

Montajlı İmalatlar

Birden fazla prototip olarak işlenmiş parça tam bir parça oluşturmak için üretilir ve monte edilir.

İster 2 adet prototip parçadan oluşan 1 adet montajlı parçaya ihtiyacınız olsun, ister 20 adet prototip parçadan oluşan, 10 adedin üzerinde montajlı parçaya ihtiyacınız olsun, Sumak Makina olarak, yüksek kalite ve hızlı teslimatla müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Toleranslar

Genel ölçü işleme toleranslarımız metaller için “DIN 2768-1-Fine” ince tolerans, plastik malzemeler için “DIN 2768-1-Medium” orta toleranstır.

Toleranslar kullanılan parça geometrisi ve malzemesinden büyük ölçüde etkilenir.

İmalat edilecek parçalarınız için, mühendislerimiz gerekli her aşamada size danışarak, parçalarınızın mümkün olan en hassas toleranslarda işlenmesini sağlayamaya çalışır.

İşlediğimiz Malzemeler

  • Plastikleri
  • Metaller
ABS Alüminyum
Delrin Bronz
Fiberglas Bakır
Naylon, Naylatron Çelik
PEEK Paslanmaz Çelik
PET Pirinç
PET-TX
PVC
Polikarbonat
Polietilen
Poliüretan
Teflon
Ultem